Bas - Centrum Tłumaczeń Profesjonalnych

CENTRUM TŁUMACZEŃ
PROFESJONALNYCH

Posiadamy certyfikat jakości
dla usług tłumaczeniowych
europejska norma ISO 17100:2015 »

Referencje

Obsługujemy zarówno wielkie koncerny, małe i średnie firmy, jak i klientów indywidualnych. Z równą pieczołowitością traktujemy wszystkie zlecenia! Cieszymy się, że znakomita większość klientów korzysta z naszych usług wielokrotnie.


Zobacz opinie klientów na podstawie Ankiety Satysfakcji Klienta »
Domański Zakrzewski Palinka Sp.k. z siedzibą 00-124 Warszawa, Rondo ONZ 1, korzysta z usług BAS Centrum Tłumaczeń Profesjonalnych, Plac Konstytucji 4/22, 00-552 Warszawa.

W ramach współpracy wykonywane są dla nas tłumaczenia pisemne zwykłe i przysięgłe z- i na różne języki.

Tłumaczone dokumenty związane są bezpośrednio z pracą naszej kancelarii dotyczą przede wszystkim zagadnień prawnych.

Tłumaczenia wykonywane przez BAS Centrum Tłumaczeń Profesjonalnych cechuje rzetelność przekładu, należyta staranność oraz terminowość realizacji zleceń.Mam przyjemność potwierdzić współpracę z biurem BAS. Już od kilku lat BAS świadczy na rzecz naszej kancelarii usługi tłumaczeniowe. Wśród zlecanych przez nas tłumaczeń są tłumaczenia specjalistyczne, głównie z zakresu prawa. Tłumaczenia dla naszej firmy wykonywane są zazwyczaj w językach angielskim, niemieckim oraz rosyjskim.

Nigdy nie mieliśmy żadnych zastrzeżeń co do jakości, czy terminowości wykonywanych zleceń.

Jesteśmy zadowoleni zarówno z jakości świadczonych dla nas usług, jak i ze sprawnej komunikacji z przedstawicielami firmy BAS. Pracownicy BAS reagują w sposób natychmiastowy oraz życzliwy . Cechuje ich duża dbałość o klienta.

Polecamy biuro tłumaczeń BAS jako rzetelnego partnera w zakresie usług tłumaczeniowych.Atradius Collections B.V. Sp. z o.o. Oddział w Polsce rekomenduje wszystkim zainteresowanym usługi tłumaczeniowe świadczone przez BAS Centrum Tłumaczeń Profesjonalnych.

Długotrwała współpraca z Biurem Tłumaczeń BAS zawsze przebiega bezproblemowo, szybko i sprawnie. Tłumaczenia o tematyce m.in. technicznej i prawnej wykonywane są zawsze ze starannością i dokładnością.

Na szczególną uwagę zasługuje profesjonalizm oraz terminowość świadczonych przez BAS usług. Jednocześnie zapewniamy, że współpraca z tak solidnym partnerem, jak BAS będzie zawsze z przyjemnością przez nas kontynuowana.Potwierdzamy wysoką jakość usług świadczonych przez firmę „BAS CENTRUM TŁUMACZEŃ PROFESJONALNYCH". Zlecenia realizowane są w pełni profesjonalnie, terminowo, przy dużym zaangażowaniu ze strony przedstawicieli firmy.

Na podstawie doświadczeń we współpracy z firmą „BAS", pragniemy zwrócić uwagę na wysokie kwalifikacje zawodowe, staranność i rzetelność w dokonywaniu tłumaczeń, jak również chęć współpracy w zakresie przygotowania wszystkich czynności formalnych związanych z realizacją zleceń (prosty w obsłudze system zleceń i przejrzystość strony www).Grayling Polska Sp. z o.o. współpracowała z BAS Centrum Tłumaczeń Profesjonalnych w zakresie tłumaczeń przysięgłych i zwykłych o różnej specyfice językowej.

Z przyjemnością zaświadczamy, że współpraca ta układała się pomyślnie. Byliśmy zadowoleni z wysokiej jakości świadczonych przez BAS usług oraz szybkiego czasu realizacji tłumaczeń.

Biuro świadczy kompleksowe usługi tłumaczeniowe, solidnie, rzetelnie oraz profesjonalnie.Szanowni Państwo,

Bridgestone Sales Polska Sp. z o.o. współpracuje z firmą BAS Centrum Tłumaczeń Profesjonalnych od roku 2009. Z przyjemnością stwierdzamy, że współpraca z biurem tłumaczeń BAS układa się bez zarzutów.

Tłumaczenia wykonywane są rzetelnie i w krótkim terminie. Szczególnie chcielibyśmy podkreślić fachowość osób dokonujących tłumaczenia oraz kompetentną obsługę osób przyjmujących zlecenia.

Z pełnym przekonaniem rekomendujemy firmę BAS jako partnera, który gwarantuje terminowość, profesjonalizm i precyzję wykonywanych tłumaczeń.List Referencyjny

Discovery Polska Sp. z o.o. informuje, iż współpracuje z Centrum Tłumaczeń Profesjonalnych BAS od 2009 roku. Jest to współpraca bardzo udana i bardzo przez nas ceniona.

Na podkreślenie zasługuje wysoka jakość tłumaczeń, terminowość i szybkość BAS oraz wysokie kwalifikacje pracowników firmy i tłumaczy.

Discovery Polska Sp. z o.o. rekomenduje współpracę z firmą BAS wszystkim zainteresowanym. Centrum Tłumaczeń BAS to profesjonalny i rzetelny dostawca usług tłumaczeniowych.Chcielibyśmy poinformować, że BAS - CENTRUM TŁUMACZEŃ PROFESJONALNYCH współpracuje z nami w zakresie usług translatorskich od 1996 roku.

Wyrażamy opinię, że usługi BAS są wykonywane na wysokim, profesjonalnym poziomie. Zakres tematyczny naszych zleceń obejmuje różnorodne dziedziny biznesu, od tłumaczeń ogólnych, poprzez materiały specjalistyczne (opracowania prawne, handlowe, finansowe), aż po dokumenty wagi urzędowej (tłumaczenia przysięgłe). Zlecenia wykonywane są zawsze terminowo w wymaganej formie.List Referencyjny

Bank Gospodarki Żywnościowej S.A. informuje wszystkich zainteresowanych, iż współpracuje z BAS Centrum Tłumaczeń Profesjonalnych stale od 2007 roku w zakresie tłumaczeń przysięgłych i zwykłych, o tematyce finansowej i ekonomicznej oraz prawnej.

Współpracę tę oceniamy na wzorową. Cenimy sobie terminowość oraz jakość wykonywanych dla nas usług translatorskich.

Bank Gospodarki Żywnościowej S.A. rekomenduje BAS Centrum Tłumaczeń Profesjonalnych, jako rzetelnego, doświadczonego i sprawdzonego dostawcę usług tłumaczeniowych.Niniejszym pragnę przekazać na Pani ręce naszą pozytywną opinię dotyczącą dotychczasowej współpracy Iberii Motor Company SA z Centrum Tłumaczeń Profesjonalnych BAS. W czasie ponad dwuletnich naszych kontaktów BAS wykazał się profesjonalizmem, dokładnością i wiernością tłumaczeń, a co najważniejsze, elastycznością przy dostosowaniu się do napiętych terminów realizacyjnych. Niniejsza opinia może posłużyć jako list rekomendacyjny.W imieniu Marconi Communications Polska Sp. z o.o. zaświadczam, że BAS - CENTRUM TŁUMACZEŃ PROFESJONALNYCH współpracuje z naszą firmą w zakresie usług translatorskich od 1998 roku. Zakres naszych zleceń, poza tłumaczeniami ogólnymi, obejmuje w szczególności tematykę telekomunikacyjną. Zlecenia zawsze wykonywane są rzetelnie i w terminie.Niniejszym informuję, że od 2003 roku współpracujemy z Biurem Tłumaczeń Profesjonalnych BAS w Warszawie w zakresie usług translatorskich, głównie tłumaczeń przysięgłych tekstów z języków obcych na polski. Doceniamy solidność, rzetelność i punktualność Basa i możemy zarekomendować usługi tego biura tłumaczeń wszystkim zainteresowanym.Chcielibyśmy poinformować, że BAS - CENTRUM TŁUMACZEŃ PROFESJONALNYCH współpracuje z nami w zakresie usług translatorskich od 1998 roku. Wyrażamy opinię, że usługi BAS są wykonywane na wysokim poziomie. Zakres tematyczny naszych zleceń obejmuje różnorodne dziedziny biznesu, od tłumaczeń ogólnych, poprzez materiały specjalistyczne (opracowania prawne, handlowe, finansowe), aż po tłumaczenia przysięgłe. Zlecenia wykonywane są zawsze terminowo i w wymaganej formie.Do wszystkich zainteresowanych.

Centrum Tłumaczeń Business Assistance Service współpracuje z naszą firmą w zakresie wszelkich tłumaczeń wykonywanych w naszej firmie, głównie tłumaczeń technicznych skomplikowanych tekstów branży telekomunikacyjnej o różnorodnej tematyce i zastosowaniu. Są to między innymi: materiały szkoleniowe dla operatorów telekomunikacyjnych, zakupujących nasz sprzęt, materiały reklamowe, opisy techniczne systemów telekomunikacyjnych, techniczne opisy rysunków i schematów, itp .

W okresie naszej współpracy firma BAS wykazała się dużą rzetelnością i zaangażowaniem oraz profesjonalizmem w wykonaniu powierzanych zleceń.Od 2001 roku regularnie współpracujemy z firmą Business Assistance Service w zakresie tłumaczeń zwykłych i przysięgłych, dotyczących w szczególności tekstów o problematyce ekonomicznej, prawnej i technicznej.

Podczas realizacji naszych licznych zleceń wykazaliście się Państwo profesjonalizmem i elastycznym podejściem do współpracy z klientem. Na podkreślenie zasługuje wysoka jakość i krótkie terminy wykonania tłumaczeń przez Państwa firmę.

Mamy nadzieję, że nasza dotychczasowa współpraca będzie równie pomyślna w przyszłości.List Referencyjny

Firma WB Electronics S.A. od kilku lat współpracuje z Biurem Tłumaczeń BAS. Nasza współpraca przebiega bardzo sprawnie w miłej i przyjaznej atmosferze.

Biuro Tłumaczeń BAS oferuje wysoką jakość, terminowość realizacji zleceń, uczciwość, rzetelność i profesjonalizm w działaniu.

Siłą BAS są ludzie kompetentni, profesjonalni, słuchający potrzeb klienta. Fachowa pomoc i zaangażowanie w realizację powierzonego zadania są godne polecenia i naśladowania.Chcielibyśmy poinformować, że BAS - Centrum Tłumaczeń Profesjonalnych współpracuje z nami w zakresie usług translatorskich od 1995 roku. Wyrażamy opinię, że usługi BAS są wykonywane na wysokim poziomie. Tematyka od tłumaczeń ogólnych, poprzez materiały specjalistyczne (opracowania prawne, handlowe, finansowe), aż po dokumenty wagi urzędowej (tłumaczenia przysięgłe). Zlecenia wykonywane są zawsze terminowo.List Referencyjny

Korporacja Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych S.A. od lipca 2003 roku współpracuje z firmą Centrum Tłumaczeń Profesjonalnych BAS, PI. Konstytucji 4/22, 00-552 Warszawa, NIP 9510061465.

Osoby, z którymi mieliśmy kontakt potrafiły sprostać wyznaczonym przez nas oczekiwaniom i były w pełni kompetentne. Wykonywane tłumaczenia, zarówno tekstów prawniczych, jak i handlowych nie budzą zastrzeżeń.

Jakość współpracy z Centrum Tłumaczeń Profesjonalnych BAS utwierdziła nas w przekonaniu, że jest to firma godna zaufania. Biorąc pod uwagę solidność, terminowość, a także zaangażowanie pracowników, możemy polecić korzystanie z usług firmy Centrum Tłumaczeń Profesjonalnych BAS.List Polecający

Galderma Polska Sp. z o.o. rekomenduje wszystkim zainteresowanym usługi tłumaczeniowe świadczone przez BAS Centrum Tłumaczeń Profesjonalnych.

Długotrwała współpraca z biurem Tłumaczeń BAS zawsze przebiega bezproblemowo, szybko i sprawnie.

Tłumaczenia o tematyce medycznej i prawnej wykonywane są zawsze z najwyższą starannością i dokładnością.

Na szczególną uwagę zasługuje profesjonalizm oraz terminowość świadczonych przez BAS usług.

Jednocześnie zapewniamy, że współpraca z tak solidnym partnerem, jak BAS będzie zawsze z przyjemnością przez nas kontynuowana.W imieniu ABN AMRO Bank (Polska) S.A. pragnę poinformować, że BAS - CENTRUM TŁUMACZEŃ PROFESJONALNYCH współpracuje z nami w zakresie usług translatorskich od 1998 roku. Wyrażamy opinię, że usługi BAS są wykonywane na bardzo wysokim poziomie. Zakres tematyczny naszych zleceń obejmuje różnorodne dziedziny biznesu, od tłumaczeń ogólnych, poprzez materiały specjalistyczne (opracowania prawne, handlowe, finansowe), aż po dokumenty wagi urzędowej (tłumaczenia przysięgłe). Pragnę również nadmienić, iż pod wielką presją z naszej strony BAS wykonał na nasze zlecenie tłumaczenia ponad dwóch tysięcy stron w przeciągu półtora miesiąca. Uważamy, że BAS jest firmą bardzo profesjonalną, solidną i godną jak najwyższych rekomendacji.Referencje

Z przyjemnością informujemy, że BAS Centrum Tłumaczeń Profesjonalnych, to rzetelny i sprawdzony dostawca usług translatorskich.

Miło nam jest zarekomendować powyższe biuro tłumaczeń wszystkim zainteresowanym.

Biowet Drwalew S.A. współpracuje z Centrum Tłumaczeń Profesjonalnych BAS nieprzerwanie od 2007 roku. W tym czasie przetłumaczono dla nas wiele tekstów z dziedzin takich jak weterynaria i prawo. Wszystkie tłumaczenia cechuje staranność wykonania oraz wysoki poziom wiedzy specjalistycznej osób je wykonujących. Dokumenty zawsze dostarczane są bez opóźnień.

BAS Centrum Tłumaczeń Profesjonalnych postrzegamy jako idealnego partnera do współpracy.Referencje

Comparex Sp. z o.o współpracuje z Centrum Tłumaczeń Profesjonalnych BAS regularnie od 2007 roku. Współpracę tę oceniamy jako profesjonalną i owocną. Wszelkiego rodzaju teksty, zarówno marketingowe jak i prawne, czy o specyfice informatycznej tłumaczone są z ogromną starannością i na wysokim poziomie.

Szczególnie cenimy sobie terminowość i szybkość cechującą BAS.

Dbałość o klienta oraz wysokie kompetencje pracowników firmy BAS to cechy które dostrzegamy na co dzień przy kontaktach z firmą.

Comparex Sp. z o.o. z pełną odpowiedzialnością poleca współpracę z firmą BAS wszystkim zainteresowanym.Referencje

Niniejszym pragniemy poinformować, że firma TRANSFARM Sp. z o.o. od roku 2009 regularnie współpracuje z Centrum Profesjonalnych Tłumaczeń BAS w zakresie tłumaczeń zwykłych i przysięgłych, dotyczących w szczególności tekstów prawniczych, handlowych i technicznych.

Przez okres naszej współpracy firma BAS zawsze profesjonalnie wykonywała zlecenia, które były realizowane w sposób rzetelny i terminowy. Na podkreślenie zasługuje elastyczność i możliwość dopasowania się do potrzeb klienta, a także wysokiej jakości obsługa i bardzo dobry kontakt z klientem.

Firma TRANSFARM Sp. z o.o. z przyjemnością poleca firmę BAS jako solidnego i profesjonalnego partneraList Referencyjny

Millennium Leasing sp. z o.o. rekomenduje BAS Centrum Tłumaczeń Profesjonalnych jako doświadczonego i profesjonalnego dostawcę usług translatorskich.

Nasza współpraca z BAS Centrum Tłumaczeń Profesjonalnych układa się nienagannie od roku. Wszystkie ttumaczenia wykonywane są rzetelnie, dokładnie i szybko. Bardzo cenimy wysoką jakość usług świadczonych przez BAS oraz kompetentnych pracowników tego biura.

Z pełną odpowiedzialnością polecamy wszystkim zainteresowanym biuro tłumaczeń BAS.

swedecenter

Swedecenter Sp. z o.o. rekomenduje wszystkim zainteresowanym usługi tłumaczeniowe świadczone przez BAS Centrum Tłumaczeń Profesjonalnych.

Długotrwała współpraca z Biurem Tłumaczeń BAS zawsze przebiega bezproblemowo, szybko i sprawnie.

Tłumaczenia o tematyce m.in. techniczne] i prawnej wykonywane są zawsze z najwyższą starannością i dokładnością.

Na szczególną uwagę zasługuje profesjonalizm oraz terminowość świadczonych przez BAS usług. Jednocześnie zapewniamy, że współpraca z tak solidnym partnerem jak BAS będzie zawsze z przyjemnością przez nas kontynuowana.List Referencyjny

Przemysłowe Centrum Optyki S.A. od 2007 roku regularnie współpracuje z Centrum Tłumaczeń Profesjonalnych BAS w zakresie tłumaczeń zwykłych i przysięgłych, dotyczących w szczególności tekstów prawniczych, handlowych i technicznych.

Podczas realizacji naszych zleceń firma BAS wykazała się profesjonalizmem i elastycznym podejściem do współpracy z klientem. Na podkreślenie zasługuje wysoka jakość i krótkie terminy realizacji wykonywanych tłumaczeń, a także wysokie kompetencje i rzetelność pracowników firmy BAS.

PCO S.A. rekomenduje firmę BAS jako solidnego i profesjonalnego partnera.Biuro Europejskie Obsługi Klienta Kredyt Banku S.A. współpracuje z firmą BAS głównie w zakresie tłumaczeń dokumentów prawno - bankowych z języka polskiego na angielski.

Firma BAS przetłumaczyła dotąd m.in.

Umowa Home Banking Umowa lokat negocjowalnych Oferta Cash Pooling Umowa w sprawie wykonywania poleceń MT101 Umowa o współpracy.

W okresie naszej współpracy firma BAS wykazała się dużym zaangażowaniem, profesjonalizmem w wykonywaniu usług i terminowością.Chcielibyśmy poinformować, że BAS - CENTRUM TŁUMACZEŃ PROFESJONALNYCH współpracuje z nami w zakresie usług translatorskich od 1996 roku. Wyrażamy opinię, że usługi BAS są wykonywane na wysokim, profesjonalnym poziomie. Zakres tematyczny naszych zleceń obejmuje różnorodne dziedziny biznesu, od tłumaczeń ogólnych, poprzez materiały specjalistyczne (opracowania prawne, handlowe, finansowe), aż po dokumenty wagi urzędowej (tłumaczenia przysięgłe). Zlecenia wykonywane są zawsze terminowo.

Skrótowa lista klientów korporacyjnych:

Fundusze Europejskie –
dla rozwoju innowacyjnej gospodarki. Inwestujemy w przyszłość.
Bas.pl - UE